Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka to nieoceniona pomoc dla właścicieli małych i dużych firm, osób publicznych, każdego kto prowadzi intensywne życie osobiste i ma zbyt wiele obowiązków.

wirtualne asystentki w firmieZdalna asystentka potrafi nie tylko obsłużyć programy z pakieru Office takie jak Word czy Excel, ale też szybko wyszukuje przydatne informacje, jest odpowiedzialna za prowadzenie firmowych mediów społecznościowych oraz strony internetowej. Te często są zaniedbywane przez zapracowanych właścicieli i przez długi czas nieaktualizowane.

Asystentka odpowiada za marketing oraz obsługę administracyjną organizacji lub firmy. Idealna asystentka to ktoś więcej niż sekretarka. To także osobista dorardczyni w kwestiach firmowych, dzięki czemu zorganizuje podróże służbowe i prywatne, zajmie się zakupami, zaplanuje wakacje, a nawet zorganizuje nietypowe zlecenia. Wsparcie on-line dla firm, jakim jest EM – wirtualna asystentka,  to również szereg innych korzyści jakimi są: płatność za wykonane zlecenie, brak podatków, świadczeń i dodatkowego stanowiska pracy.

Takie podejście do pracownika nie jest znane od wczoraj i z powodzeniem funkcjonuje na rynku pod nazwą outsourcingu, w tym wypadku często jako funckaj outsourcingu marketingu, ale i sekretarki czy asystentki biurowej. 
Za tym rozwiązaniem przemawia nie tylko praktyczność i wielozadaniowość, ale także koszty, które ograniczają się do zapłaty za usługę, odchodzą więc koszty pracownika i związane z tym komplikacje. 

Godziny Pracy

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie lub e-mailowo. Pracujemy w godzinach

Poniedziałek- Piątek 7:30 - 19:00

Sobota 8:00 - 15:00

Kontakt

Krzysztof Wysokiński

Katowice

Telefon: +48 502 655 246 

O nas

Prowadzimy usługi remontowe od 20 lat! Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą. Główny wykonawca- Michał Krawczyk- to specjalista w dziedzinie remontów mieszkań prywatnych, domów i instytucji. Znamy najnowsze trendy i technologie, a prace wykonujemy solidnie z uwzględnieniem sztuki budowlanej.